Tuesday, 28 March 2023

Kde mne najdete


Warning: file_get_contents(http://...@N03) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/19127/virtual/www/domains/nekonecnapohoda.cz/modules/mod_simpleflickr/mod_simpleflickr.php on line 52

Srovnání velikosti prostoru a plánů


Prostor zdarma
nejlevnější plán
DropBox 2 GB $99/Year, 50 GB Storage
Amazon 5 GB $20/Year, 20 GB
SkyDrive 25 GB Free, 25GB Storage
Apple iCloud 5 GB $20/Year, 15 GB Storage
OpenDrive 5 GB $50/Year, 100 GB
Google Drive 5 GB $2.49/Month, 25 GB

Podrobné srovnání (Google Drive vs DropBox vs Amazon Cloud vs Windows SkyDrive vs Apple iCloud vs OpenDrive)

Read more...

Pokud jste jako já, vyšší postavy (konkrétně 203cm), tak určitě bojujete se sháněním dlouhých kalhot.. A nejen dlouhých kalhot.. Spousta výrobců dělá i kromě klasických konfekčních velikostí i další, zkracené, rozšířené nebo právě prodloužené velikost.. ale co je problém, je problém je u nás sehnat.. tím jak jsme malý trh, malý odbyt, tak se sem toho moc nedováží.. Což znamená potřebu nakupovat v zahraničí..

U společenských kalhot a obleků vůbec je řešení zakázkové výroby.. Nebo např. OP Prostějov má i řadu prodloužených velikostí.. a u dalších značek by se také dalo najít.

Výrobci oudorového oblečení, včetně řady českých značek.. mají střihy na štíhlé postavy, takže při velkých velikostech (XXL.. XXXL) je často i dostatečná délka pro postavu vysokou přes dva metry.. Např. Lowe Alpine,

A jak je to u riflí? Většina světových značek nabící i prodloužené a rozšířené velikosti, ale opět.. u nás v podstatě k nesehnání.. Možná tak značka William & Delvin, tam se se delší velikosti (L38, L40) dají najít...

Ale co doporučuji, objednejte si přes německý online obchod largejeans.de... a do týdne (u mne to bylo do tří pracovních dní) máte dlouhé kalhoty.. Značky HIS, Mustang, Colorado, Cross... Naprostá spokojenost, u nás zajišťuje rozvoz DPD, takže zásilka až do domu.

Možnosti jsou ještě další, v Německu je takovýchto obchodů více (ale většinou nezasíají do zahraničí), nebo je možnost přes Amozon.com (tady je to zase potřeba přeposlat přes místní adresu)...

 

Profile for nekonecnapohoda

 

 ... ovšem, pokud si ho nepřečteš, zůstaneš navždy hlupákem ... ale potom už nebude nikdo a nic, aby si to mohl změnit.

Představte si život. Lidé na celém světě spojeni do jednoho národu, s možností vícero kultur, ale s jediným a tím samým cílem - žít spokojeně, šťastně, cítit radost a lásku vůči jiným lidem okolo sebe. Nestaráme se jen o sebe, zajímáme se i o životy jiných, zda se jim daří, zda jsou spokojení a jestli náhodou nejsou, upřímně jim dopomůžeme ke spokojenosti, bez čekání na odměnu.

Dle včerejší informovace blogu 911blog.yweb.sk je slovenská verze 911 Mysteries zpět na video.Google.com i se správným stavem počítadla. V tomto momentě je na něm víc jak 270 000 shlednutí, což je skutečně neuvěřitelné číslo.

http://video.google.com/videoplay?docid=-5410283867128293391

Video bylo stáhnuto 28.5.2007, nedalo se sledovat více jak 3 měsíce.

Více informací o pozadí této věci si můžete přečíst zde.

Verze s českými titulky je dostupná ke stažení na 911.yweb.sk

Tento článek je ze http://zvedavec.org/clanky_2198.htm , kde je samozřejmě i rozsáhlá diskuse pod článkem, autor Martin Skapík.

Otrokářský systém vrcholí (!), třetí říše Adolfa Hitlera přestává být utopií…..

Nové technologie a stroje dramaticky zlevňují výrobu, šetří lidské síly. Lidé dokázali zdánlivě nemožné posuny ve všech oblastech vědy a výroby.

Pokud stavba domu dříve trvala 5 000 hodin, dnes lze vybudovat z mnohem levnějších, kvalitnějších materiálů, s využitím nových technologií a služeb za zlomek tohoto času. Totéž můžeme říci snad o všech odvětvích lidské činnosti!

Kde je ale kýžený efekt vývoje?

V rozvinutých státech by podle všeho dnes lidé měli mít desetkrát více času na rodinu, koníčky, péči o přírodu. Místo toho ale politici odkládají odchody do důchodu! Mzdy drtivé většiny z nás neumožňují nic jiného, než jednu dovolenou do roka a stálý stres zda bude na hypotéku, dokonce na nájem nebo na obživu.

Proč léky, které mají výrobní cenu i po odečtu vývojových nákladů, nejvýše v řádech haléřů, platíme často stanásobnými položkami?

Kdo tedy sklízí žně lidského snažení?

Tak kde začít, asi nechodit kolem horké kaše a rovnou se zaměřit na fakta, uváděná v tomto novém dokumentu amerického kontroverzního novináře Micheala Moora.

FAKTA
V Americe žije na 50 milionu lidí bez zdravotního pojištění...
Letos v americe zemřelo 18 tisíc lidí kvůli podpojištěnosti...
Americká zdravotnická organizace vydal nahrávku kde Ronald Reagan varuje před zhoubným socialistickým zdravotnictvím....
Bylo vynaloženo na 100 milionu dolarů, aby se podařilo překazit snahu Hillary Clintonové o plán zdravotní péče...
Podle Světové zdravotnické organizace jsou Spojené státy na 37. pozici v zdravotní péči...
V tomto dokumentu jsou pojišťovací společnosti obviněny ze špatného hospodaření...
Odškodnění zodpovědných činitelů...
Je zde čtyřikrát více lobbistů v oblasti zdravotní péče než je členů Kongresu...
Hillary Clintonová byla druhou nejlépe vyplacenou osobou Kongeru příspěvkům zdravotních pojišťoven...

Peníze z lékařského průmyslu putovali ke členům Kongresu a k prezidentovi Bushovi, který dotáhl snahu o zavedení Zdravotního programu část D, týkající se lékařských předpisů....

Tento Zdravotní program část D rozdala lékařskému průmyslu a zdravotním pojišťovnám 800 miliard dolarů z kapes daňových poplatníků

Starší generace tak mohla platit méně za své předpisy než před zavedením této části D, až na to že většina starých obanů stále platí přes 2000$ ročně.....
Čtrnáct poradců v Kongesu odešlo za prací do průmyslu, jeden z poradců dostal místo ve zdravotní pojišťovně s ročním příjmem 2 miliony dolarů....
Kanaďani žijí v průměru o tři roky déle než Američané...
Tommy Douglas, který zavedl v Kanadě stávající zdravotnický systém, je považován za nejdůležitější postavu v historii Kanady....
Čekací doba na objednání není v Kanadě tak dlouhá jak někteří udávají...
Léky ve Velké Británii stojí pouze 10$ - standatní sazba za léky...
Na konci druhé světové války ve Velké Británii, po té co utrpěli velké ztráty, drželi při sobě a v roce 1948 založili Národní zdravotní pojištění ...

Česká kuchyně má staletou tradici a její vývoj byl ovlivňován kuchyní rakouskou či maďarskou, zrovna tak ale ta česká ovlivňovala kuchyně okolních zemí. Základem české národní kuchyně jsou suroviny, které bylo možné vypěstovat doma, především tedy obilí, luštěniny a brambory. K tomu pak maso - vepřové, hovězí nebo drůbeží a v některých oblastech také sladkovodní ryby. Z těchto zdánlivě prostých surovin vznikla vynikající a nápaditá jídla, která skutečně najdeme pouze v české kuchyni.


Důležitou součástí české kuchyně je samozřejmě polévka.
Tradiční polévky jsou gulášová, dršťková, fazolová, zelná s klobásou, hovězí s játrovými knedlíčky a nudlemi a kulajda.

U hlavních jídel dominuje jídlo z masa, hlavně vepřové, hovězí a drůbež. Oblíbeny jsou i pokrmy z mletého masa, sladkovodní ryby, králík a zvěřina. Tradiční pokrmy: vepřový řízek, pečené vepřové maso, různé guláše, smažený kapr, pečená sekaná.

Nezastupitelnou úlohu v české gastronomii hrají omáčky, často velmi hutné a výživné s použitím smetany. Jako základ se používá bešamel , nebo je na zahuštění použita jíška. Tradiční omáčky: koprová, houbová, rajská, smetanová, svíčková, s paprikou.

Jako příloha k masu se v české kuchyni používá různě tepelně upravené zelí, kapusta a špenát, dále všechny běžné přílohy (těstoviny, brambory, rýže) a českou specialitou jsou knedlíky , které se připravují nejčastěji z obilné mouky s přidáním nakrájené housky (houskové knedlíky), nebo (bramborové knedlíky) z uvařených brambor, mouky a krupice.

Podle sezónní dostupnosti jsou v české kuchyni připravována i jídla zeleninová (smažený květák, lečo s vejci), velkou tradici mají pokrmy z lesních i pěstovaných hub a také sladká jídla s ovocem a moučníky. V české kuchyni se také používá mák a povidla.

Český kapr, chovaný převážně v jižních Čechách, je slavný a exportuje se i do zahraničí.

Typické jídla a speciality české kuchyně

 • Makové vdolky
 • Koláče
 • Hovězí na smetaně (na divoko - svíčková)
 • Smažený sýr
 • Nakládaný hermelín
 • Utopenci
 • Bramborové noky (Škubánky)
 • Dukátové buchtičky s krémem
 • Vepřová pečeně, houskový knedlík a dušené zelí (vepřo-knedlo-zelo)
 • Houskový, bramborový a chlupatý knedlík
 • Plněné ovocné knedlíky (meruňkové, švestkové)
 • Bramboračka
 • Bramborák
 • Žemlovka
 • Bublanina
 • Dršťková polévka
 • Povidla
 • Vánočka a vánoční cukroví
 • Olomoucké syrečky
 • Znojemské okurky (dnes se již nevyrábí)
 • Kofola :o)
 • Becherovka
 • Slivovice
 • a samozřejmě české pivo

Nedalo mi to, musel jsem rozšířit řadu těch, kteří stále pochybují o oficiální verzi událostí kolem 11. září 2001....

Tento měsíc byl poprvé v ČR a v středoevropské předpremiéře oficiálně uveden dokumentární film zabývající se útoky na Světové obchodní centrum 11. září 2001 z hlediska počátečního blokování vyšetřování vládou a celkové role médií - 9/11 : Press for truth.

Režisérem je Ray Nowosielski. Film sleduje převážně osudy "Jersey Girls", což jsou ženy, které ztratili ve WTC své blízké. Tyto ženy se rozhodly pátrat na vlastní pěst vstříc vládní neochotě započít oficiální vyšetřování těchto událostí, jejich tlak nakonec přispěl rozhodující měrou k ustanovení vyšetřovací komise Kongresu Spojených států. Ve svém pátraní se, ale setkaly s nepochopením vládních orgánů a médií. Při revizi vládní zprávy konstatovaly, že přes 70% jejich stěžejních otázek nebylo vládnou plně či vůbec zodpovězeno, přestože ta nejprve jejich dotazy přislíbila převzít jako osnovu pro směr vyšetřování.

Film je z části založen také na časové ose podle Paul Thompsona, který sestavil sled událostí z hlavních médií, který ve výsledku naprosto nekoresponduje s vládní verzí událostí ohledně 11. září. Online edice jeho výzkumu je stále aktualizována.

9/11 : Press for truth přináší důkazy o možné spojitosti tajné pákistánské služby ISI s Al-Kaidou a potažmo útoky v USA. Film také přináší informace ohledně faktu, že vláda USA mohla útokům předcházet - obdržela specifická varování 14 cizích států a rozvědek na jejichž základě byla zvýšena bezpečnostní opatření a to jen pro vedoucí vládní představitele v měsících těsně před útoky.(zdroj: Wikipedia.org)

Jak je vidět, závažné otázky stále nenacházejí odpověď.

Někdo by mohl říct: "Vyvracíte oficiální teorii, ale nevidím nikde tu logickou a Vaši! Jaká je podle Vás pravda?"

Myslím že to, že oficiální verze nehovoří pravdu o tom, co se ve skutečnosti stalo, je celkem dost, nemyslíte?

Nemyslíte, že by tyto informace a otázky vzhledem na svoji závažnost měli rezonovat v médiích, a měli by být prezentovány a diskutovány? Není to dostatečně silná káva?

Když už nic jiného, tak je zde z laického pohledu několik rozporů v oficiální verzi událostí 11. září:


 1. V historii stavebnictví se zřítily pouze 3 budovy s ocelovým skeletem v důsledku požáru: jižní a severní věž obchodního centra a sousední 47 patrová budova WTC7.
 2. Všechny 3 budovy se zřítily tak velkou rychlostí, kterou by padal předmět ze stejné výšky volným pádem. Čili 90 nepoškozených pater nekladlo žádný odpor při řícení a doba tomu také přesně odpovídá. Jediné rozumné vysvětlení je, že byla podlaží v rychlém sledu zevnitř odpalována.
 3. Budova WTC7 (47 pater, ocelový skelet) nebyla zasažena žádným letadlem, pouze lehce poškozena požárem, který zasáhl asi 3 podlaží, budova se zřítila symetricky během šesti vteřin až do základů. Navíc existují záběry z několika úhlů a na jednom z nich je jasně vidět rychlá sekvence explozí v oknech budovy těsně před zřícením. Mimochodem většina lidí ani vůbec neví, že se zřítila i tato třetí budova úplně stejným způsobem jako obě věže.
 4. Všechny 3 budovy po zřícení vytvořily pyroklastický proud horkých jemně rozdrcených sutin, které se šířily všemi směry na velkou vzdálenost a velkou rychlostí - toto je jeden ze znaků řízených demolic.
 5. Při řícení věží WTC1 a WTC2 je na záběrech vidět jak z budov vystřelují horizontální gejzíry trosek a sutin mnoho pater před samotnou demoliční vlnou.
 6. Letecký kerosin nedosahuje při hoření takových teplot, které jsou potřeba k natavení ocelových nosníků, kterých je v každé věži asi 250 obvodových a 40, které tvoří vnitřní jádro.
 7. Na záběrech je jasně vidět hustý černý kouř, což je známka nedostatku kyslíku, takže nevznikly velké plameny, které by mohly zapříčinit měknutí tolika nosníků.
 8. V otvoru po nárazu levého motoru letadla v jedné z věží byly vyfoceny živí lidé. Mávající žena s dlouhými vlasy a muž o parto výš. Žena neměla vlasy ani sežehnuté a evidentně byla v pořádku, protože stála u jednoho z vnějších nosníků a mávala. Jak mohli tito lidé přežít tak silný požár, který za necelou hodinu způsobil tak velké poškození ocelového skeletu, že se budovy zřítily za 8,4 vteřiny až do základů ?
 9. Slyšel jsem argumentaci, že mnoho lidí raději skákalo z oken, než aby uhořeli. Je pravda, že mnoho lidí z oken opravdu vyskakovalo, ale můj názor je ten, že to nebylo kvůli samotným plamenům a žáru který taví ocel, ale kvůli tomu hustému černému toxickému kouři.
 10. Zhlédl jsem video natočené z protějšího břehu řeky a i tak daleko od místa dění (asi 3 km vzdušnou čarou) byly jasně slyšet sekvence mohutných explozí. Je pravda, že exploze byly na videu slyšet souběžně s řícením obou věží, takže by se na první pohled zdálo že je to tak jak to má být, ale jakmile započítáme rychlost šíření zvuku nad vodou na tuto vzdálenost a posuneme zvukovou stopu u tohoto záběru o vypočítaný čas zpět (¨je to necelých 9 vteřin), tak už vše vypadá zcela jinak. Zhruba tak že se ozve několik mohutných explozí, vzápětí sled mnoha menších a teprve pak dochází v horní části věží k řícení symetricky směrem dolů vysokou rychlostí.
 11. O Pentagonu ani nemluvím, protože je opravdu výsměch celému světu, že nedošlo ke zveřejnění jakýchkoliv záběrů narážejícího letadla u tak střežené budovy. I na kterékoliv benzínové pumpě je alespoň 5 kamer které hlídají stojany, a opravdu nedokážu uvěřit tomu, že neexistuje záběr, který by jednoznačně ukázal, že to co narazilo do Pentagonu bylo, opravdu civilní dopravní letadlo. Mimoto z nedalekého hotelu a benzínové pumpy také nejsou k dispozici záběry kamer, které zabíraly v onen inkriminovaný den Pentagon, proč asi… Kolem Pentagonu se nachází 86 kamer, které zachytili okamžik nárazu. Ale zveřejněný byly pouze jen 4 záběry, z nichž dva jsou nepoužitelné a na dalších dvou není zřejmé, co vlastně narazilo do Pentagonu!
 12. Neexistuje žádný důkaz, že by únosci opravdu byli v letadle, která narazila do věží. Někdo by mohl říci: a co pas, který se našel blízko Obchodního Centra. Záběr z letiště, zachycující dva unosce vůbec není z Bostonu, kde byla letadla unesena, ale s Portlandského letiště.. FBI to jen prostě tvrdí, aniž by měla nějaký důkaz.

a tak dále...

Všechny tyto materiály jsou na mnoha místech dostupné na internetu a opravdu stojí za to je vidět a vědět, na co se koukat.

Ty nejdůležitšjší odkazy:

http://911.yweb.sk

http://neuf.neuf.sblog.cz/911/ - videa zde uváděná ukazují fakta o událostech 11.září, které jste v TV nemohli vidět... s českými titulky

samozřejmě Britské listy a jejich članku o útoku na USA, Afghánistán, Irák

http://www.cooperativeresearch.org/project.jsp?project=911_project - Thompsonova časová osa událostí, z níž je vidět spousta nesrovnalostí, které si říkají o vysvětlení...

Večernice je ozdoba Vánoc

Tak už jste ji viděli? Že ještě ne?
Na nic nečekejte a běžte se už dnes večer podívat na oblohu. Nad jihozápadním obzorem totiž po západu slunce září "vánoční hvězda", nebo, chcete-li Večernice. Není to ale nic jiného než planeta Venuše.
Pokud byste vědět a hlavně vidět, jak vypadá typické UFO, tak se stačí podívat na zapadající nebo vycházející planetu Venuši. Tu totiž laici často považují za UFO, stalo se to i mě... Znalosti z astronomie v obecném měřítku nejsou bohužel příliš rozsáhlé a proto výjimečně jasná "hvězda" nízko u obzoru zaujme i náhodného pozorovatele.
Dokonce se traduje historka, že zapadající Venuši pronásledovalo v padesátých letech 20. století několik vojenských letadel naší armády. Ať už je tato historka pravdivá či nikoli, stane se Venuše na přelomu roku 2005 a 2006 dominantou večerní oblohy.

Tak si vyberte,
nejpoužívanější české vyhledávače a katalogy, samozřejmě vládne Google a mezi statistikami NaVrcholu...

Velice zajímavý je Dmoz.org - open directory project - největší, nejrozsáhlejší katalog odkazů které jsou spravovány více jak 65 000 editory ze světa a více jak 70 českými editory.

Výběr vyhledávačů a katalogů:


Název PageRank JyxoRank Přidání ihned URL
Přidání URL
Allytrade.cz -
katalog firem
5/10 80 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Atlas.cz 7/10 213 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Caramba.cz 6/10 180 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Centrum.cz 6/10 210 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
CZlist.cz -
oborový katalog
6/10 176 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Direkta.cz -
katalog firem
5/10 162 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Dmoz.org -
nejrozsáhlejší
katalog
spravovaný lidmi.
9/10 190 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Google.com -
Nejlepší a
nejpoužívanější
vyhledávač na světě.
10/10 213 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Hledat.cz -
katalog firem
5/10 168 ANO Nové okno >>> Nové okno >>>
Infofirmy.cz -
katalog firem
5/10 160 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
iTOP.cz (statistiky) -
oborový katalog
6/10 206 ANO Nové okno >>> Nové okno >>>
JakNaWeb.com -
oborový katalog
6/10 202 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Jakpsatweb.cz -
oborový katalog
6/10 205 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Jyxo.cz 6/10 201 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Katalog-firem.cz 5/10 155 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Katalog.tiscali.cz 5/10 104 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Katedrala.cz 5/10 170 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Klikni.idnes.cz 6/10 165 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Morfeo.cz 6/10 176 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Najdi.to 5/10 158 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Navrcholu.cz
(statistiky) -
oborový katalog
7/10 220 ANO Nové okno >>> Nové okno >>>
Quick.cz 6/10 215 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Redbox.cz 5/10 177 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Seznam.cz 7/10 245 NE Nové okno >>> Nové okno >>>
Toplist.cz (statistiky) -
oborový katalog
6/10 200 ANO Nové okno >>> Nové okno >>

tučně jsou označeny fulltexty vyhledávače...