Saturday, 25 June 2022

Kde mne najdete


Warning: file_get_contents(http://...@N03) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/19127/virtual/www/domains/nekonecnapohoda.cz/modules/mod_simpleflickr/mod_simpleflickr.php on line 52

členství

Každý z nás už určitě alespoň jednou v životě prošel branami posilovny. Místnost plná mnoha děsivých strojů a svalovců, kteří hravě zvedají stokilové činky. Taky jste si připadali ztracení, neohrabaní a už vás tam nikdy nikdo neviděl? V tom případě své kroky nasměrujte do fitness doubleDRIVE clubu v Jihlavě!

V double DRIVE clubu  máte k dispozici speciální cvičební programy, zaměřené na jednotlivé svalové partie. Trenéři vám předvedou  efektivní cvičební program  a poté s vámi budou pracovat na dosažení požadovaných cvičebních výsledků.

Orientujeme  se na  funkční trénink.  Jde o souhrné cvičení, při kterém zapojujete maximální množství svalových skupin tím, že napodobujete aktivity z běžného života.  Převedeno do řeči laiků - během tréninků se naučíte cvičit tak, abyste si nehuntovali tělo a zároveň se postupně a nenásilnou formou zbavili svalových nerovnováh a špatného držení těla.
Máte jedinečnou příležitost absolvovat  své tréninky a spojit  je s relaxací v parní sauně nebo při masáži.

Na lekcích  bodyforming, zdravá záda, pevné břicho nebo kruhový trénink se naučíte  dobře a hlavně efektivně cvičit a díky přítomnosti fitness instruktora budete mít pokaždé tu správnou motivaci se do klubu  „dokopat“.
Uděláte něco pro svou drahocennou tělesnou schránku a budete se cítit dobře. Tak neváhejte a udělejte něco pro své zdraví. Rozhodně nebudete litovat!